MODIO Nákupy rýchlo a prehľadne

sobota 14. novembra 2020


Poznáte módny agregátor modio.cz? Ak nie zbystrite pozornosť!

Reč je o "online poradcovi", ktorý združuje stovky obchodov populárnych značiek, prémiových aj tých luxusných. Okrem módnych reťazcov ako H&M, Mango, Orsay a Reserved, tu nájdete kúsky aj od Ralpa Laurena, Michaela Korsa, Liu Jo a mnoho ďalších. Hodiny času strávené hľadaním vhodného darčeka, nového kúska do šatníka či výhodnej ceny ušetríte zadaním svojich požiadaviek - rýchlo a jednoducho. 

Ako to funguje?


Odporúčam registráciu mailom, aby ste nestrácali čas ani pri ďalšej návšteve "obchodného domu" z pohodlia gauča a domova. Všetky vaše preferencie, od obľúbených značiek až po obľúbené produkty si tento malý veľký pomocník zapamätá. Rozšírené hľadanie podľa farieb alebo zliav vás posunie o niečo bližšie k vysnenému nákupu. Systém si nielen pamätá, ale aj posiela návrhy a nápady, vyhľadáva skrátka za vás a personalizuje svoju ponuku vám na mieru. Na svoje si prídu ženy, kde nájdu okrem elgenatnej módy aj športovú a tehotenskú, rovnako muži a detičky. Jednoducho - modio je pre každého.

women dresses

Vianoce výhodne - bez paniky a so zľavou? 


Modio sleduje skutočné zľavy - denne zaznamenáva ceny miliónov produktov stoviek eshopov a pod záložkou skutočné zľavy zobrazuje iba produkty minimálne o 30 % lacnejšie ako bola ich cena za posledné dva mesiace. Teraz pred Black Friday alebo Vianocami veľa eshopov podvádza a zavádza svojich zákazníkov umelo navýšenými a znova zníženými cenami, ktoré sa však iba tvária ako zľava, výpredaj alebo výhodný kup. Každá zľava vyzerá dobre, upúta pozornosť a možno aj naláka k nákupu. Nedajte sa oklamať a pozor nato! Sledujte si ceny produktov na vašom wishliste pomocou modio, kde sú zobrazované ceny reálne. 


Nakupujete rady online? U mňa je to najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob nakupovania dnešnej doby. Tak mrknite na modio a dajte mi vedieť :-)

Zverejnenie komentára