ASTRATEX / Nákupy & recenzia

štvrtok 7. decembra 2023


Krásny deň, 
aj vy už nakupujete v plnom prúde na Vianoce? Darčeky však zatiaľ dostávam iba ja, teraz pred sviatkami mám tých balíkov vyše hlavy, ale je to príjemné. Ak si aj vy nechávate veci na poslednú cvhíľu, prokrastinácia zdravím ťa, tak som pre vás pripravila dnešnú recenziu na nákupy z eshopu astratex.sk

Čo som si vybrala tentokrát? Ako iste viete, eshop astratex je predovšetkým o spodnom prádle pre ženy. Podprsenky, čipkovaná bielizeň, erotická bielizeň, funkčné nohavičky, tangá, braletky, wonderbra, saténové župany, pyžamá - toto sú najviac predávané položky na stránke astratex. 
Čo ste ale možno nevedeli, že ponúkajú aj veci do domácnosti, športové oblečenie, mikiny, svetre, bundy a športovú konfekciu aj značiek ako Tommy Hilfiger či Gant. 

Keďže mám dosť spodnej bielizne a taktiež aj športového oblečenia, vybrala som si kúsky, ktoré nutne potrebujem. V sekcii Bývanie som si prezrela výbavu do kúpeľne, konkrétne sady uterákov. Majú tam pekné a kvalitné sady/ 2-dielne ako aj trojdielne/ uteráku a osušky v ozaj lepšom prevedení. Tie moje sú dokonca s vyšívaným detailom a prišli mi previazané saténovou stuhou - krása! Presne mi ladia k béžovej kúpeľni. Sady mám dve. 

Ďalšou vecou boli legíny Gabi zateplené, ktoré sú za dobrú cenu 18,99 eur a nemohli byť lepšie. Príjemné a hrejivé, pritom nie sú hrubé a v zime sú zateplené legíny kúskom na každý deň. Nemajú vyšší pás, ale stále výborne sedia a sú mäkké. 

Taktiež som si objednala krásny pulóver, bohužiaľ zatiahla som ho pri prvom nosení a je fuč. Ten bol maximálne štýlový, škoda. Tak vám ešte ukážem posledný kúsok a tým je sveter Pieces Julia. Naživo je to pastelovo modrá farba, perfektne sedí aj stojačik. Najkrajšia je na ňom ale práve tá farba. Rolák skombinujete s bielou alebo inými pastelovými farbami a vznikne krásna zimná kombinácia.


Zverejnenie komentára