PR BALÍČKY, NÁKUPY, NOVINKY | AUGUST & SEPTEMBER

piatok 30. septembra 2022

Viem, že sme sa dlho nevideli. Za ten čas sa mi doma nakopili nejaké pr balíčky, novinky, či nákupy. Je to síce iba veľmi malá časť z nich, ale rada by som vám ju ukázala. Viem, že vás stále najviac baví tento typ článku, kde prevažujú fotky nad textom a rôznorodé produkty, tak poďme na to...

Počuli ste už o zalandolounge? Koncept zameraný na prémiové a dizajnérske značky módy, obuvi či doplnkov, a to vo forme outletu. Každý deň na stránke pribúdajú nové kampane zvučných značiek v zľavách až 75 %. Pre lepšiu predstavu ide o značky ako Coach, NAKD, Armani, Karl Lagerfeld, Maxmara, ...je ich viac než 2500. Pre nákup je nutná registrácia, okrem stránky majú aj vlastnú appku zalandolounge. Môj nákup boli saténové šaty Ginatricot v obľúbenej zelenej a hodinky Armani Exchange. Porovnávala som si cenu hodiniek na internete a tu na lounge ma vyšli na nejakých 70 eur, pričom bežne stoja 150 eur. ☺
Z chorvátskej BIPA som si doniesla zopár vecí, aké u nás nevidieť. Až na kozmetiku Olival, tú máme aj u nás a mám ju celkom rada, má najlepšie produkty na opaľovanie (nech žije supermrkva!). Vzala som si mandľový olej. Sprcháč mi zavoňal v predajni avšak v sprche ho vôbec necítím, No a sorbet na telo s vôňou cherry je asi to najlepšie z celého nákupu.
Na jeseň, ale aj celé leto ma štvali moje vlasy a dlho som nebrala nič špeciálne na rast. Kamoška mi poradila vitamíny z gymbeam, ale vybrala som si nakoniec celkom iné. Gymbeam Marine BEAUTY je rybí kolagén so zinkom, b12 a meďou - nijako to nesmrdí a berú sa dve tablety denne. Beriem to zatiaľ tri týždne, a zmenu zatiaľ nebadám, uvidíme po dobratí celého balenia. 
Značku ecodenta asi nemusím predstavovať. Najširší výber eko zubnej pasty na trhu, všetko so zdraviu nezávadným zložením. Samozrejme, takmer všetky majú whitening efekt, veľmi dobrá je zelená so spirulínou, ale aj táto čierna s pomarančom (naozaj príjemná chuť po pomarančoch) alebo klasická biela na citlivé zuby. Pri týchto pastách mám výborný pocit po umytí, nielen čo sa týka skloviny ale aj sviežosti v ústach.
Na dm evente sme dostali plnú taštičku Catrice produktov a ja už všetky používam. Sú to také stálice, ktoré sa výborne predávajú a kupujete si ich opakovane. Najradšej mám asi očnú linku catrice caligraph, to mám už asi štvrté balenie.
Nivea tiež predstavila novinky a vynovený rad Nivea Hydra Skin Effect s až 72 hodinou hydratáciou. Pleťová zostava v podobe denného a nočného krému, micelárnej vody a textitlnej masky je aj tentokrát bez zaťaženia, s ultra ľahkým gélovým zložením, bez pocitu mastného filmu. Novinkou je aj Celullar Cushion makeup s hubkou - niečo podobné sme pred rokmi videli u konkurencie. Ide o tónovací krém pre zjednotenie pleti a zároveň hydratáciu. Akurát odtiene sa mi veľmi nepáčia, môj je oranžový.
Stala som sa ambasádorkou Australian Bodycare, kto pozná túto značku? Ich produkty obsahujú čistý a najkvalitnejší tea tree olej pôvodom z Austrálie. Riešia teda rôzne problémy ako je akné, vypadávanie vlasov, ružovka, kožné problémy celkovo a majú aj osobitný rad produktov intímnej hygieny. Slovenský eshop je ešte len vo fáze prípravy, no český je funkčný. 

Na záver sa s vami lúči aj moja mačka.
Luigiana ♡
Zverejnenie komentára