BONPRIX HAUL A NÁKUPY

piatok 5. apríla 2024

bonprix sveter

Krásny deň princezné, 
je tu obľúbená rubrika nákupov z bonprix. Aké kúsky som si vybrala do šatníka tentokrát?
Boli to hlavne prechodné a zimnejšie veci, ktoré ale boli v skvelej cene! Mrknite na stránku, kde je teraz pestrý výber produktov na jar 2024 a určite si vyberiete niečo pekné. Majú kvietkované kolekcie, čo sa mne osobne veľmi páči ale aj módu na doma a tiež elegantnejšie kúsky do práce. 

bonprix sveter

Prvý kúsok z bonprix je pulóver s ozdobou v bielej farbe a z vlny. Je veľmi mäkkučký a nekuše na tele, príjemný ale hrubší a je v ňom aj teplo. Dá sa nosiť aj pod vestu na jar, alebo ako normálne pulóver s bundou. Sú na ňom drobné strieborné aplikácie, také kvietočky z guliek.

Druhým kusom oblečenia z bonprix sú termo džínsy, ktoré mám vo veľkosti 36. Mohli byť aj tesnejšie, lebo sú strečové a natiahnu sa aj o jednu veľkosť. Sú také univerzálne ale nepovedala by som, že sú tvarujúce. Materiál je ľahký a necítim, že ich mám na sebe. 

prešívaný kabát bonprix

Posledným kúskom z nákupov na stránke bonprix je prešívaný kabát v pastelovo ružovej matnej farbe. Nádhera a poviem vám, zahrial ma túto zimu a odkladám si ho do skrine na tú ďalšiu. Je na zip a nato, že je to taký strih rovný, pekne vyzerá na postave. Veľmi kvalitný a za zľavnenú cenu. 


Momentálne je na stránke dobrá ponuka jarných kúskov ako šaty, blúzky ale aj modern classic do officu. Zverejnenie komentára