QILIB

piatok 13. mája 2016

Ahojte,
asi ste sa dovtípili, že dnešný článok bude o vlasoch. A to nie hocijakých, ale krásnych a zdravých vlasoch, ku ktorým by vám mal dopomôcť prípravok špeciálne určený na najčastejší problém u žien či mužov-a tým je nežiadúce vypadávanie vlasov.

Chcela by som vám predstaviť produkt vyvinutý na báze rastlinných výťažkov s názvom Qilib (z lat. slova eqilibrium-rovnováha), ktorý by mal svojím unikátnym zložením nastoliť rovnováhu v prirodzenom rastovom cykle vlasov a zároveň riešiť problém primárne tam kde vzniká, a to priamo v koži, vo vlasových korienkoch.
qilib vlasova vyziva

Tento prípravok bojuje proti hormonálne nepodmienenému vypadávaniu vlasov, ktorého príčíny môžu byť nasledovné a nepochybne súvisia so životným štýlom, ako napr.:


U ľudí, ktorí trpia hormonálne podmieneným a dedičným vypadávaním vlasov, tento produkt nezaberá a stráca účinnosť. Odporúčané dávkovanie je 2x denne na mokré či suché vlasy.

Qilib je akási vlasová výživa so zaujímavým zložením:
CG-210 - aktívna látka prípravku qilib pôsobí priamo na vlasový folikul, stlmuje zápalové procesy a zvyšuje produkciu kolagénu. Obsahuje unikátnu kombináciu čistých rastlinných zložiek, skladajúcu sa z extraktu cibule (Allium cepa), citrónu (Citrus lemon), guarany (Paullinia cupana a kakaa (Theobroma cacao).


Môj názor: Qilib mi bol sympatický už len na pohľad, tváril sa ako neškodný produkt a veruže moje obavy zo zvýšeného svrbenia hlavy a nepríjemnej seborey odohnal hneď po prvom použití. Nielenže ma hlava nesrvbela, ale ani nesčervenala pokožka a tak som tento produkt vyhlásila za mnou akceptujúci a pustila sa do testovania. Je parfumovaný, to musím uznať, či je to plus alebo skôr mínus posúdiť neviem, pretože pre mňa vôňa pri takýchto prípravkoch nie je relevantná a nepotrpím si na ňu ak produkt plní čo sľubuje. Je až príliš voňavý, ak to mám porovnať s inými výrobkami toho istého rangu, čo smrdia ako dedova kolínska. Je pravdou, že prípravok na vypadávanie vlasov som už nepoužila ani nepamätám, a to ho hlavne z dôvodu citlivej pokožky. Šla som do testovania s rešpektom a odstupom, aby sa mi lupiny neprihoršili, a aj práve preto používam Qilib iba a zásadne na čistú pokožku hlavy, to znamená po umytí! Nikdy nie na mastné vlasy a podobne.. 
Vďaka predĺženej pumpičke ho ocenia i dámy s dlhšou hrivou a pohodlne si strieknu do vlasov. koľko potrebujú. Ja používam asi 5 streknutí a potom jemne rozmasírujem pokožku hlavy. Nerobím to dlho a nedávam si toho príliš veľa, je to taký štandard a už i z časti stereotyp po každom umytí. Iste vás zaujíma to najdôležitejšie a to účinok. Po prvej aplikácii som si všimla výrazný úbytok vypadnutých vlasov vo vani, ale nechcelo sa mi veriť, že to pôsbí tak okamžite. Vlasy mi ozaj vypadávajú menej. Avšak naposledy som prípravok nepoužila dlhší čas a vlasy padajú o čosi viac. Takže po prestatí používania sa všetko vráti do starých koľají, viď ako sa deklaruje i na obale....
Čo je škoda, pretože vidina "navždy až do srmti" nie je zrovna prívetivá. Dobrou správou je, že Qilib môžu používať i dojčiace ženy, a tak si myslím, že neškodný určite je. Prospešnošť ale ostáva hudbou budúcnosti, testujem ho ešte len mesiac. Ale ako vravím, pri používaní vlasy vypadávajú menej, ich kvalita sa nemení, len ich menej vypadne a vlas je lepšie uchytený vo vlasovom folikule. Qilib teda zatiaľ môžem doporučiť i majiteľkám extrémne citlivej pokožky hlavy ako je tá moja.


Výsledky štúdií ukázali, že qilibTM:
  • Pomáha podporovať rast vlasov a bojovať proti úbytku vlasov tým, že obnovuje rovnováhu v cykle rastu a vypadávania vlasov u 80% používateľov a stimuluje rast nových vlasov.
  • Prispieva k zdravšiemu, hustejšiemu vzhľadu vlasov s viditeľným zlepšením približne po 6 týždňoch.
Ešte potrvá, kým zhodnotím jeho účinnosť, nie je to záležitosť mesiaca ale minimálne troch. Nateraz sa mi však javí ako fajn produkt, ktorý vlasy vyživí už pri korienkoch.
Viac sa dočítate na stránke www.qilib.sk

2 komentáre

  1. Mňa zvyčajne takéto "zázračné" produkty na vlasy nezaujímajú, no tento je asi jediný čo ma fakt zaujal a rada by som ho vyskúšala :) Krásna recenzia! ♥

    OdpovedaťOdstrániť