CHRISTMAS SHOPPING BAG

streda 20. decembra 2017

Všimla som si, že obľubujete nákupné články. Ani sa tomu nedivím. Vždy ak narazím na takýto typ článkov, dá sa povedať, že takmer zakaždým sa niečím inšpirujem. Posledný mesiac som nakupovala a nakupovala a darčeky pre seba mám teda na poriadku, využila som totiž aj veľké cenové zľavy na Black Friday, nákupné šialenstvo na aliexpress a niektoré veci som si zaobstarala aj tak, v normálnej cene. Rada by som vám ukázala môj nákupný zoznam. Je viacmenej výber z toho najlepšieho. Reálne fotky produktob budete mať možnosť vidieť v predvianočnom haule a posúdite samé, či sa oplatilo :-)

 
dostupné: answear
Značková, pekne vypracovaná a netuctová kabelka. Nakoniec som takú našla od LIU-JO. Baklažánová farba- pre mňa nádhera a určite využiteľná a kombinovateľná. Nemusí byť všetko len v čiernej alebo béžovej, aby sa dalo nakombinovať. Veľkosť je stredná, taký zmenšený city bag s popruhom. 

dostupné: SheIn
Džíny s perličkami. Vyrába ich Mango i Zara a stopercentne ich majú v ponuke aj iné obchodné domy. Nakoniec som ich našla v akcii na SheIn. Dlho som rozmýšľala, či sú využiteľné, ale podľa mňa sú krásne, aj dĺžka je akurátna.. Už mám asi 3 pulóvriky s perlami, tento trend podľa mňa udrie v plnej sile až nasledujúci rok :-)


zdroj: otto

Na saténové župany a kvalitné negližé si potrpím. V zime ale viac potrebujem zahriať, preto je mäkký plyšový župan tou správnou voľbou. Nielen dobre zahreje po sprche ale aj rozkošne vyzerá.  Celoplošný vzor s bielymi srdiečkami na svetloružovej vyzerá dievčensky a hravo a ja to dieťa vo mne jednoducho nehodlám nechať zomrieť :-)


dostupné: notino
Opojná vôňa-aj to robí ženu ženou. Naposledy v parfumérii som s kamarátkami ovoniavala vôňu Ari od speváčky Ariany Grande a všetky tri sme sa zhodli na tom, že túto vôňu chceme. Každá z nás si vybrala jednu variantu, pretože momentálne sú už na svete ďalšie tri vylepšené parfémy, no ja som ostala pri jej prvej pôvodnej verzii Ari, ktorá ma očarila najviac. 


Máte už nakúpené darčeky? Samozrejme aj tie pre rodinu mám už zabalené pod stromčekom.Zverejnenie komentára