ALOE VERA

nedeľa 29. januára 2017

Ahojte krpci,
vonku je krásnych -16 stupňov v tieni a ja už mám pre vás jeden skvelý tip na jarný detox. Tento preparát som užívala ešte pred zimou na celkovú podporu imunity. Seboreikom ako ja sa dokonca aloe vera v akejkoľvek forme vyslovene doporučuje. Ak si neviete rady na čo konkrétne sa táto bio šťava doporučuje, určite si prečítajte dnešnú recenziu na Aloe Vera BIO ALLNATURE zo stránky www.elixi.sk

"Rastlina Aloe Vera je známa už zo starovekého Egypta, kedy bola používaná pre svoje liečivé účinky na najrôznejšie popáleniny a pľuzgiere. V dnešnej dobe sú preukázané aj ďalšie priaznivé účinky na telo, ktoré sú tak široké, že je možné považovať Aloe Vera za univerzálny produkt k starostlivosti o naše telo a zdravý životný štýl. Aloe Vera Allnature pochádza priamo zo slnečného Mexika, nejde o žiadny koncentrát a umelé riedenie, táto Aloe Vera je čistá šťava bez konzervantov priamo z Aloe Vera. Po starostlivej zbere a šetrného lisovania a filtrovanie šťavy je Aloe Vera vo svojej tekutej podobe plnená do sklenených fliaš, čo zaručuje zachovanie vysokej kvality a energie tejto rastliny na rozdiel od ostatných produktov na trhu v plastových nádobách."
Vybrala som si preparát v objeme 500 ml, čo na začiatok stačí. Chcela som ju už dávnejšie vyskúšať, ale nevedela som si vybrať medzi rôznymi značkami. Nakoniec mi prišla ponuka od stránky elixi.sk a problém bol vyriešený. Ako vidíte, šťava je balená v sklenenej fľaši, čo je pre zdravie oveľa lepšou voľbou ako plastové prevedenie. Odporúčané užívanie je 3x20 ml denne, hodinu pred jedlom. Musím sa priznať, že toto nie som schopná dodržiavať, ani len cez víkendy a preto som šťavu z aloe pila a užívala námatkovo, ak som chcela nadopovať môj organizmus niečím normálnym. Ale vera je známe ako silný antioxidant, má antibakteriálne a antivírusové účinky, čiže je vhodné nielen na akútne stavy chrípok ale na celkové posilnenie a podporu organizmu zvnútra aj pri chronických stavoch, zažívacích problémoch, pri prekyslení organizmu, dokonca pri kožných ochoreniach, paradentóze, pri nechutenstve, pálení žáhy a takto by som mohla pokračovať ešte dobrých 10 minút. Chuťovo je to niečo viacmenej kyslasté a nie veľmi šmakujúce, ale určite sa nedá povedať, že by to chutilo zle, len to skrátka asi nebude piť vyslovene s chuťou. Mne táto chuť nevadila a absolútne mi nerobí problém vypiť čokoľvek, čo je zdravé. Ak by som mala zhodnotiť dlhodobé užívanie a dlhodobo objektívne vyhodnotiť môj zdravotný stav, tak vás vopred upozorňujem, že ak ste relatívne zdravé, nejaký markantný rozdiel na sebe nezaznamenáte. To ale neznamená, že sa to minulo účinku. Skrátka organizmus si z toho vezme čo potrebuje a budete sa cítiť celkovo OK  a fit, čo si asi želá každý z nás. Ten hrejivý pocit, že ste dopriali vášmu zdraviu i niečo navyše, vás iste zahreje i počas týchto nemilosrdných mrazov. Zastávam názor, že aloe vera nemáte veru čo pokaziť, práve naopak. Na odkyslenie tela je to veľmi schodná možnosť, verím, že to má efekt pre moje zdravie a preto som dostala od mamky ďalšie balenie šťavy, ktorú som pila počas mojej maródky a veruže tá šťava bola asi 3x drahšia ako táto, na začiatok ale určite vyskúšajte Allnaturu, cena je celkom prijateľná :-)

5 komentárov

 1. Už delší dobu sháním něco na zlepšení imunity, takže tento článek přišel právě vhod. Musím se po nějaké Aloe Vera podívat :)
  My cozy corner

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám imunitu dobrou. Už dlouho jsem nebyla nemocná. Myslím si že je tohle určitě lepší než užívat všelijaké léky. Pokud je člověk neustále nachlazený, určitě bych na to nešla cestou přes běžné léky ale spíš přírodní cestou a hlavně pobyt venku.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau tak to vyzerá naozaj perfektne :) Aloe vera mám strašne rada

  Pozývam ťa na valentinsku súťaž.

  OdpovedaťOdstrániť