(be) LOVELY

utorok 2. februára 2016

Milujem prezeranie si pekných inšpiratívnych obrázkov či módnych outfitov. Milujem len tak si listovať v katalógu a kochať sa nádhernými vecami. Milujem mať pri tom nohy vyložené a zapíjať tento pre mňa najlepší relax dobrou kávou. Viete ale, čo milujem zo všetkého  najviac? Nakupovanie z pohodlia domova!

Nie je žiadna náhoda že práve dnes mi nákupné zajačie úmysly behajú po rozume a mne to skrátka nedá inak, musím o tom povedať i vám. K tomu, aby ste sa dnes "nahodili" a zároveň si doma len tak leňošili na gauči a pritom browsovali medzi v skutku očarujúcimi kúskami, už nepotrebujete z domu vystrčiť ani nôžku. Ako? Jednoducho! Stačí klik na lovely.

Lovely je originálna myšlienka ako nájsť ten "svoj" skvelý šatník nabitý trendovými vecami a to pod jednou strechou.
Je to rozsiahly internetový katalóg plný módnych kúskov a doplnkov, a to za spolupráce s českými, slovenskými i zahraničnými eshopmi. 


Lovely je pôsobivá idea ako čo sa možno najlepšie prispôsobiť potrebám zákazníčok a uľahčiť im nekonečné a bezútešné hľadanie oblečenia na internete. 
Hľadáte nový kabát? Alebo nové hodinky či topánky! Žiaden problém, rozhodne si je z čoho vyberať! Na svoje si prídu elegantné dámy i slečny preferujúce ležérnejší street look.


Tisíce produktov sú chronologicky usporiadané do jednotlivých kategórií, je to ľahké, rýchle a efektívne. Zorientovanie sa na stránke je inuitívne, i vďaka chic minimalistickému dizajnu, ktorý pôsobí  ako inak...."lovely" :-) Ak som vás správne navnadila a dostali ste chuť nakupovať ako ja, alebo minimálne si stránku checknúť, tak predstava nakupovania pod jednou strechou iste nebola márna! Okrem klasického nakupovania sa môžte na Lovely nechať inšpirovať i kolekciami vytvorenými mladými babami so zmyslom pre módu alebo nazrieť do Lovely magazínu a začítať sa do tipov blogeriek.

Nakupuj na Lovely, be Lovely :-)

1 komentár